Certifikát vyjímečnosti Tripadvisor
Kancelář: +420 775 004 078
en cz ru

Fotogalerie

Prezentace ekol

Prezentace ekol - S ekolem na náplavce / With ebike near the river Prezentace ekol - Zastavka u hotelu Intercontinental / Stop near Intercontinental Hotel Prezentace ekol - Ekola u půjčovny kol a elektrokol / prague ebike rental bikes Prezentace ekol - Začátek vyjížďky na elektrokolech /  Ztarting ebike tour Prezentace ekol - Ekolo u řeky Vltvata / Ebike near Vltava river Prezentace ekol - Pohodlné elektrokolo / Comfortable ebike Prezentace ekol - Na konvi vyjížďky elekrokola / Ebikes tour at the end Prezentace ekol - Prezentace naších elektrokol / Ebikes presentation Prezentace ekol - Naše elektrokola / Our ebikes

Zpět na seznam fotogalerií

Průvodcované i kombinované tůry a atrakce v Praze od:

Ecotours.cz

O nás:

Naše firma je na trhu služeb pro turisty již od roku 2009, kdy se začala zabývat půjčováním strojů segway. Svoji činnost jsme rozšířili v roce 2011 o půjčování kol v centru Prahy pro děti i dospělé. Nyní pro Vás máme další rozšíření služeb, tentokrát se jedná o půjčování elektrokol. Elektrokola se stala fenoménem posledních let. Jde v podstatě o běžné kolo, které je navíc vybaveno baterií a elektromotorem. Je vhodné jak pro ty, kteří si chtějí tuto vymoženost vyzkoušet, tak pro poznávání, při kterém Vám zbudou síly také na prodloužený večer v noční Praze. Naše půjčovna elektrokol Vám nabízí možnost výběru z mnoha variant. Průvodcovanou vyjížďku v otevřené skupině s pravidelnými starty, průvodcovanou vyjížďku v privátní skupině, kde si můžete zcela sami naplánovat vlastní trasu. Průvodce Vám přizpůsobí vyjížďku na míru. Samozřejmě také nabízíme možnost samostatného půjčení elektrokola, ke kterému dostanete helmu, zámek na elektrokolo, mapu, pláštěnku a lahev vody.

Přijeďte si vyzkoušet tento jedinečný zážitek. Těšíme se na Vás, otevřeno máme každý den. Naší segway kancelář najdete v přízemí hotelu Intercontinental, Pařížská 30, Praha 1. Po vstupu do hotelu uvidíte recepci a naše kancelář se nachází na pravé straně od recepce mezi výtahy.

Kontakt: