Certifikát vyjímečnosti Tripadvisor
Kancelář: +420 775 004 078
en cz ru

Navrhňete si firemní akci dle Vašich představ a pošlete nám údaje potřebné k nastartování naší spolupráce:

Datum Vaší akce - od: *   do: 

Čas Vaší akce - od:   do: 

Místo akce (město): vypočti vzdálenost od provozovny

Počet osob, které chcete svézt: *

Představa o programu akce:
(realizace slalomu mezi kužely, vyjížďka v místě akce, prohlídka města Prahy, atd.....)

Jazyková vybavenost instruktora:

Jméno kontaktní osoby, firma: *

Telefon: *

E-mail: *

Jak jste se o nás dozvěděli?:
( z internetu - seznam.cz, od známých, z letáčků, ...)

Souhlasím s občasným zasíláním aktualit.

* Povinné položky formuláře.
Chcete odměnit Vaše pracovníky něčím jiným, než penězi a reklamním zbožím?

Kontaktujte nás a vymyslíme vhodnou odměnu, šitou na míru právě pro Vaše zaměstnance a kolegy.

Očekáváte zahraniční návštěvu? Pořádáte kongres, nebo Vám jen přijede kamarád s ciziny a chcete mu ukázat krásy Prahy a nemáte na to celý den ? Právě Vám můžeme připravit program na elektokolech, kolech či segway v Praze, nebo jiném městě na míru. Stačí, když vyplníte tento formulář a my Vám pošleme do 24 hodin nabídku.

Průvodcované i kombinované tůry a atrakce v Praze od:

Ecotours.cz

O nás:

Naše firma je na trhu služeb pro turisty již od roku 2009, kdy se začala zabývat půjčováním strojů segway. Svoji činnost jsme rozšířili v roce 2011 o půjčování kol v centru Prahy pro děti i dospělé. Rok 2013 přinesl rozšíření služeb, tentokrát se jednalo o půjčovnů a túry na elektrokolech. Nyní rozšiřujeme portfolio našich služeb o elektrické koloběžky. Motor koloběžky Vám pomáhá na cyklostezce i na silnici. Můžete se odrážet, ale není to v podstatě nutné, protože výkonný motor vás veze sám. Během sekundy s elektrické koloběžky sesednete, změníte se v chodce a převedete ji nejkratší cestou po chodníku či přechodu. Na túře se nezapotíte a nezašpiníte jako na kole a řidičák nepotřebujete. Tato luxusní elektrokoloběžka je vyráběná v České republice. Jízda na naší elektrické koloběžce je naprosto stabilní, jednoduchá a neskutečně zábavná i při delších cestách. Úsměv na tváři garantujeme.

Přijeďte si vyzkoušet tento jedinečný zážitek. Těšíme se na Vás, otevřeno máme každý den. Naší kancelář najdete v hotelu Grandior, ulice Na Florenci 29 (po levé straně od vstupu do hotelu), ale zároveň je možné použít i vchod z ulici Na Poříčí 42 (v tomto případě je nutné projít vestibulem, po eskalátorech a najdete nás za restaurací po pravé straně).

Kontakt: