Certifikát vyjímečnosti Tripadvisor
Kancelář: +420 775 004 078
en cz ru

Navrhňete si firemní akci dle Vašich představ a pošlete nám údaje potřebné k nastartování naší spolupráce:

Datum Vaší akce - od: *   do: 

Čas Vaší akce - od:   do: 

Místo akce (město): vypočti vzdálenost od provozovny

Počet osob, které chcete svézt: *

Představa o programu akce:
(realizace slalomu mezi kužely, vyjížďka v místě akce, prohlídka města Prahy, atd.....)

Jazyková vybavenost instruktora:

Jméno kontaktní osoby, firma: *

Telefon: *

E-mail: *

Jak jste se o nás dozvěděli?:
( z internetu - seznam.cz, od známých, z letáčků, ...)

Souhlasím s občasným zasíláním aktualit.

* Povinné položky formuláře.
Chcete odměnit Vaše pracovníky něčím jiným, než penězi a reklamním zbožím?

Kontaktujte nás a vymyslíme vhodnou odměnu, šitou na míru právě pro Vaše zaměstnance a kolegy.

Očekáváte zahraniční návštěvu? Pořádáte kongres, nebo Vám jen přijede kamarád s ciziny a chcete mu ukázat krásy Prahy a nemáte na to celý den ? Právě Vám můžeme připravit program na elektokolech, kolech či segway v Praze, nebo jiném městě na míru. Stačí, když vyplníte tento formulář a my Vám pošleme do 24 hodin nabídku.

Průvodcované i kombinované tůry a atrakce v Praze od:

Ecotours.cz

O nás:

Naše firma je na trhu služeb pro turisty již od roku 2009, kdy se začala zabývat půjčováním strojů segway. Svoji činnost jsme rozšířili v roce 2011 o půjčování kol v centru Prahy pro děti i dospělé. Nyní pro Vás máme další rozšíření služeb, tentokrát se jedná o půjčování elektrokol. Elektrokola se stala fenoménem posledních let. Jde v podstatě o běžné kolo, které je navíc vybaveno baterií a elektromotorem. Je vhodné jak pro ty, kteří si chtějí tuto vymoženost vyzkoušet, tak pro poznávání, při kterém Vám zbudou síly také na prodloužený večer v noční Praze. Naše půjčovna elektrokol Vám nabízí možnost výběru z mnoha variant. Průvodcovanou vyjížďku v otevřené skupině s pravidelnými starty, průvodcovanou vyjížďku v privátní skupině, kde si můžete zcela sami naplánovat vlastní trasu. Průvodce Vám přizpůsobí vyjížďku na míru. Samozřejmě také nabízíme možnost samostatného půjčení elektrokola, ke kterému dostanete helmu, zámek na elektrokolo, mapu, pláštěnku a lahev vody.

Přijeďte si vyzkoušet tento jedinečný zážitek. Těšíme se na Vás, otevřeno máme každý den. Naší segway kancelář najdete v přízemí hotelu Intercontinental, Pařížská 30, Praha 1. Po vstupu do hotelu uvidíte recepci a naše kancelář se nachází na pravé straně od recepce mezi výtahy.

Kontakt: