Certifikát vyjímečnosti Tripadvisor
Kancelář: +420 775 004 078
en cz ru

Aktuality

11.4.2019 - SPOLEČNOST ECOTOURS.CZ BYLO ZAŘAZENO DO „SÍNĚ SLÁVY“

SPOLEČNOST ECOTOURS.CZ BYLA ZAŘAZENA DO „SÍNĚ SLÁVY“, ZÍSKALA CERTIFIKÁT VÝJIMEČNOSTI TRIPADVISORU ZA ROK 2018


Společnost Ecotours.cz získala po mnoha úspěšných letech v oblasti cestovního ruchu v Praze velice oceňovaný certifikát vyjimečnosti cestovatelského fora TRIPADVISOR a byla tak zařazena do tzv. „Síně slávy“.

Tým Ecotours.cz již mnoho let poskytuje průvodcované vyjíďky v duchu ekologicky šetrného cestování a poznávání Prahy. ,

TripAdvisor s radostí oznamuje jména členů síně slávy Certifikátu výjimečnosti za rok 2018, kteří dlouhodobě dosahují chválu a vysoká hodnocení od cestovatelů,“ sdělila Heather Leisman, viceprezidentka oddělení průmyslového marketingu TripAdvisoru. „Toto ocenění nám umožňuje veřejně vyznamenat podniky, které aktivně komunikují se zákazníky a na základě zpětné vazby pomáhají cestovatelům najít a s jistotou rezervovat  dokonalou cestu.“ 

Certifikát výjimečnosti zohledňuje kvalitu, počet a aktuálnost recenzí zveřejněných cestovateli na TripAdvisoru v průběhu 12 měsíců. Certifikát mohou získat pouze podniky, jejichž celkové hodnocení s bublinkami na TripAdvisoru docílí alespoň čtyř z pěti bublinek, které mají minimální stanovený počet recenzí a jež mají na TripAdvisoru založený profil po dobu přinejmenším 12 měsíců.
18.4.2018 - Sledujte nás na FB a Instagramu !

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku!

 

Zajímá vás jak vypadá naše túra. Podívejte se na naše profili na Instagramu a Facebooku. Jedna fotka mnohdy řekne více než tisíc slov.

 

@ecotours.cz (https://www.instagram.com/ecotours.cz/)

@SEGWAYrentPRAGUE (https://www.facebook.com/SEGWAYrentPRAGUE)

 

 

Váš team Ecotours.18.2.2018 - Prahou na e-kole!

Vážení milovníci průvodcovaných túr na e-kolech,

zima se pomalu schyluje ke konci a nastává proto ideální čas připojit se na jednu z našich túr na elektrokolech! Už 9 let pro vás děláme ty nejzajímavější průvodcované túry na ekologických vozítkách po těch nejzajímavějších místech české metropole Prahy. 

I v letošní sezóně vám umožníme poznat Prahu mimo jiné ze sedla elektrokola. Díky našim kvalitním kolům vybavených elektromotory vystoupáte na Pražský Hrad a další pražské vyhlídky naprosto bez námahy.

Naše elektrotúry startují před hotelem Intercontinental odkud se vydáte vstříc úchvatným výhledům do parku Letná, na Pražský Hrad, Petřín nebo také  na Staré město. 

Túra na e-bike začíná krátkou instruktáží, kde si každý návštěvník vyzkouší elektrokolo ovládat. Teprve poté, co se všichni členové skupiny budou cítit komfortně, vyrazí náš zkušený lokální průvodce s celou skupinou vstříc nezapomenutelným zážitkům do centra Prahy. 

Zarezervujte si svojí e-bike túru ještě dnes! 

Těšíme se na vás! 

Váš Ecotours team23.12.2017 - Veselé Vánoce!

Vážení příznivci e-kol,

jménem celého týmu Ecotours bychom vám chtěli poděkovat za přízeň v roce 2017. Jsme potěšeni, že jsme vám na našich průvodcovaných e-bike vyjížďkách mohli ukázat krásy Prahy neobvyklým způsobem.

Z Prahy vám přejeme klidné Vánoce a jen to nejlepší do nového roku.

Na viděnou v roce 2018. 

 

Váš Ecotours team10.12.2017 - Vánoce jsou tady!

Vážení příznivci e-bike túr, 

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi a to mimo jiné znamená, že se nám chýlí rok 2017 ke konci. Naše vyjížďky na ekolech ale rozhodně nekončí! 

Přijďte k nám uniknout z vánočního shonu a rezervujte si svou túru na elektrokolech ještě dnes.

Naše ebike túry začínají před hotelem Intercontinental v Pařížské ulici. Společně s vaším průvodcem vyberete ta nejvhodnější ekola přímo na míru vašim požadavkům a po krátkém tréninku vyrazíte vstříc krásám vánoční Prahy.

Že je na kolo zima? Máme pro vás připraveny zimní rukavice nebo také zimní bundy na zahřátí. Průvodce pro vás připraví také zastávku na teplý nápoj, kde se budete moct zeptat na vše, co vás o Praze zajímá.

Průvodce vás zavede na ta nejkrásnější místa Prahy, která mají s vánoční atmosférou ještě větší kouzlo. Čekají na vás výhledy z parku Letná, Pražský hrad, Strahovský klášter nebo také Petřín a Staré Město. 

Můžete se vybrat mezi skupinovou túrou s dalšími návštěvníky Prahy anebo pro vás můžeme připravit kompletně privátní túru pouze s vaším průvodcem. Na výběr je 90 minutová anebo 180 minutová túra. 

 

Přijďte k nám a užijte se předvánoční Prahu. 

Těším se na vás.

 

Váš Ecotours team5.11.2017 - I zima je prima

Drazí příznivci elektrických kol. Listí již opadalo, mlha z rána se rozpustila, ale zima se hlásí o slovo velmi intenzivně. Vyjížďky na elektro-kolech jsou ale stále v našem programu, do sněhové pokrývky zbývá ještě spousta času proto neváhejte a přijďte se s námi na projet například na elektrickém kole citylier či lowstep od značky Agogs. 

Protože je zima zákeřná a dovede snadno zalézt za nehty, doporučujeme všem, aby se vybavili zimním oblečením. Teplá bunda, hřejivá čepice, zimní rukavice, či dokonce šála přijdou při tůře jistě vhod. Pro ty, kteří si zimní oblečení nepřinesli můžeme zdarma zapůjčit naše zimní bundy značky AlpinePro či teplé rukavice. Vaše pohodlí je naším cílem.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes rezervační formulář, či přímo na naší emailové adrese nebo telefonu.

Váš tým Ecotours.cz   Hotel InterContinental Pařížská 30, 110 00, Praha 128.9.2017 - Babí léto je tu!!

Vážení příznivci elektronických kol, užijte si poslední teplé dny letošního roku s námi. Léto se nám přehouplo do své Babí formy a hra barev začíná. Spadané listí odkrývá řadu zarostlých památek a zbarvuje krajinu do překrásných barev. 

Neváhejte a využijte posledních teplých dní roku 2017 při vyjížďce na elektrickém kole. Naši zkušení průvodci Vám mohou představit Prahu z úplně jiného úhlu a v případě Privátní vyjížďky Vás vezmou kam jen budete chtít.  3.7.2017 - KOMBINOVANÉ TÚRY

Vážení návštěvníci Prahy,

letní sezona se naplno rozjíždí a my bychom vám chtěli představit naší zbrusu novou průvodcovanou túru!

Vydejte se s námi poznat krásy Prahy a zároveň si vyzkoušet nezapomenutelnou jízdu na segway. Naše nová kombinovaná túra začíná v centru města před hotelem Intercontinental, odkud se s naším zkušeným průvodcem vydáte vstříc nezajímavějším místům metropole. Pro první část trasy pro vás máme připravená elektrokola, se kterými snadno vyjedete na Pražský Hrad, Petřín a další zajímavé vyhlídky. Po zdolání první části trasy na e-kolech na vás budou čekat připravené stroje segway. Po řádném zaškolení vyrazíte na projížďku do nejkrásnějších parků města jako je park Ladronka anebo také obora Hvězda. Po hodinové segway zkušenosti bude túra pokračovat na našich e-kolech zpět do nejužšího centra města.

Náš průvodce vás na této kombinované túře zavede na nejzajímavější místa Prahy jako je Staré Město, Strahovský Klášter, Letenské výhledy nebo také k Národnímu Divadlu.

Neváhejte a připojte se na naší novou kombi túru.

Startujeme každé ráno v 9.30!

Těšíme se na vás.

Váš Ecotours tým5.3.2017 - Poznej Prahu na e-kolech!

Vážení milovníci průvodcovaných vyjížděk na elektrokolech v Praze, 

hlavní turistická sezona pomalu začíná a my do ní jdeme opět s plným nasazením pro Vás ! Už 9 let pro vás děláme ty nejzajímavější túry na ekologických vozítkách po těch nejzajímavějších místech české metropole Prahy. Podívejte se jakých kvalit se nám podařilo dosáhnout na největším cestovatelském portálu na světě : 

https://www.tripadvisor.co.uk/Attraction_Review-g274707-d3926306-Reviews-Prague_E_bike_tours_and_E_bike_rental-Prague_Bohemia.html

I v letošní sezóně vám umožníme poznat Prahu mimo jiné ze sedla elektrokola. Díky našim kvalitním kolům vybavených elektromotory vystoupáte na Pražský Hrad a další pražské vyhlídky naprosto bez námahy.

Naše elektrotúry startují před hotelem Intercontinental odkud se vydáte vstříc úchvatným výhledům do parku Letná, na Pražský Hrad, Petřín nebo také  na Staré město. 

Túra na e-bike začíná krátkou instruktáží, kde si každý návštěvník vyzkouší elektrokolo ovládat. Teprve poté, co se všichni členové skupiny budou cítit komfortně, vyrazí náš zkušený lokální průvodce s celou skupinou vstříc nezapomenutelným zážitkům do centra Prahy. 

Chcete poznat komfortně a zábavně všechny zajímavosti v Praze ? E-kola jsou pro vás správná volba! 

Zarezervujte si svojí e-bike túru ještě dnes! 

Těšíme se na vás! 

Váš Ecotours team

 

 

 28.1.2017 - NOVINKA! Kombinované túry

Vážení přátelé, 

 

rádi bychom vás informovali o naší nové elektrotúře. Zbrusu nová vyjížďka vám umožní poznat krásy Prahy ze sedla elektrokola a zároveň absolvovat nezapomenutelnou jízdu na segway.

Co vás tedy přesně čeká? Túra začíná v hotelu Intercontinental, kde se vás ujme zkušený lokální průvodce a na e-kolech vyrazíte vstříc nejzajímavějším místům metropole. Přes Letenské sady, které nabízejí úchvatné výhledy na město, přes Pražský hrad a také Strahovský klášter dorazíte do parku Ladronka. Následuje hodinová túra v parku a jeho okolí na segway vozítkách. Park nabízí komfortní a bezpečné cesty, které jsou pro jízdu na segway jako stvořené. Po drobném občerstvení na vás čeká druhá část e-bike trasy přes Petřín nebo také Staré město. Zpět do hotelu se vrátíte nejdražší ulicí v Praze.

 

Kombinovaná túra zahrnuje:

 

           180 minut dlouhá túra na elektrokolech

           60 minutová segway vyjížďka

           zkušený místní průvodce

           doprava do hotelu Intercontinental zdarma

           nápoj zdarma

           pláštěnky

           rukavice

 

Těšíme se na vás v Praze!

 

Váš Ecotours tým14.6.2016 - Certificate of excellence 2016 !

Drazí příznivci ekologického a aktivního pohybu !

 

Je nám ctí oznámit Vám, že i tento rok jsme byli označení nálepkou: certificate of excellence od světoznámého turistického portálu Tripadvisor.com. Celý tým i naše půjčovna kol a elektrokol v Praze věří, že za úspěchem stojí zejména profesionální přístup a orientace na spokojenost klienta protože zejména naši klienti nám pomohli k získání tohoto prestižného ocenění. Ještě větší radost nám přináší fakt, že toto ocenění jsme obhájili již druhý rok a tudíž kvalita našich služeb je pořád excelentní.

 

Již třetím rokem pro Vás organizujeme skupinové i privátní výlety na kolech a elektrokolech a zároveň i půjčovnu těchto vozítek. Samozřejmostí je vždy vstřícnost a asistence při volbě správné varianty produktu. Víc detailů a recenzí na naši činnost můžete najít na našem profilu Tripadvisor.com: zde

 

Aby jste mohli zaručit nejlepší zážitek, nabízíme Vám široké spektrum služeb. Jak již bylo výše zmíněno jedná se o skupinové i individuální vyjížďky se zkušeným průvodcem, zapůjčení kol, nebo elektrokol bez průvodce a zároveň i firemní, či incommingové akce na libovolném místě po celé České republice. Pro nejlepší nastavení služeb nás neváhejte kontaktovat a to buď:

 

email: info@ecotours.cz

tel.: +420 775 004 078

provozovna: hotel Intercontinental, ul. Pařížská 30, 110 00, Praha 1

 

Zde se Vám budeme věnovat maximální péči a dle Vašich přání nastavíme naše služby na míru.

 

Těšíme se na Vás,

 

Tým půjčovny kol a elektrokol

 

 

Honza, Peter, Kristýna19.2.2016 - Do nové sezóny v novém

Vážení příznivci ekologických projížděk Prahou!

 

Zima se nám chýlí ke konci a my se s nadšením připravujeme na novou sezónu. Naši průvodci Vás s nástupem jarního počasí přivítají v plné síle. Jsou to nejen oni, kdo je nabit energií. Zbrusu nová e-kola udělají z vyjížďce po Praze opravdu nezapomenutelný zážitek. Připravili jsme pro Vás flotilu komfortních elektrických kol, s kterými bude výšlap do kopce radostí.

Vždy pro Vás připravíme trasu přímo na míru, máte rádi přírodu? Pojedeme se podívat do parku! Láká Vás historie? Projedeme si pražské památky! Chcete se jen sami projet? Půjčíme Vám e-kolo a už bude jen na Vás , jak daleko se dostanete, baterie vydrží celý den.

Nikdo by určitě nekupoval zajíce v pytli, proto se prosím přesvědčte o našich kvalitách na serveru TripAdvisor v následujícím odkazu, kde se pyšníme pouze Excelentními a velmi dobrými recenzemi : zde

 

S pozdravem, 

Váš tým Ecotours.cz 

Hotel Intercontinental, 

ul. Pařížská 30

110 00, Praha 111.12.2015 - Na ekola i v zimě !

Dear friends ecological carts in Prague
despite the winter season, the weather is still friendly even for leisure activities, which rides or tours on electric bike currently are. And our ebike rental is perfectly prepared even for this winter season.
Our services of ebike in Prague, which is also part of Ecotours.cz (bike and segway rental), includes group tours on ebikes, ebike private tours or ebike rental without a guide.
 To make you feel as comfortable with each service, you can use our gloves, jackets, raincoats, and of course there is a bike lock, 0.5 l bottle of water, helmets and ofcorse and ebike.
Please see our ebike rental services here: http://www.pragueebiketour.cz/en/bicycle-rent/
Our helpful staff will be happy to help with directions or to prepare you for a ride in Prague. For our group rides on electric bikes you can choose between three routes, which you can see on our website: http://www.pragueebiketour.cz/en/guided-trips/
Since it's been 3 years since we prepare experiences associated with the use of ebikes, based on your ratings we received a certificate of excellent services from the world famous portal Tripadvisor.cz, for which we are grateful. Evidence of customer satisfaction can be found on our Tripadvisor page: here

Our team is prepared for you 365 days a year at: Hotel Intercontinental, ul. Paris 30 110 00, Prague 1
or you can contact us directly at: tel .: (+420) 775 004 078 email: info@ecotours.cz
We look forward to your visit and wish you a peaceful Advent season. Vážení příznivci ekologických vozítek v Praze,
navzdory zimnímu období, je počasí stále přívětivé i pro odpočinkové aktivity, jakou jsou právě vyjížďky na elektrokole. I na toto zimní období je naše půjčovna elektrokol skvěle připravena.
Nabídka služeb půjčovny elektrokol v Praze, která je zároveň součástí společnosti Ecotours.cz ( půjčovna segway i kol ), zahrnuje skupinové vyjížďky na elektrokolech, privátní vyjížďky na elektrokolech, nebo půjčení samotného e-kola bez průvodce.


 

Aby jste se cítili co nejpohodlněji, ke každé službě máte možnost využít naše rukavice, zimní bundy, pláštěnky a samozřejmostí je zámek na elektrokolo, 0,5 l. láhev vody, helmy a samotné elektrokolo.

 

Nabídku půjčovny elektrokol bez průvodce naleznete na stránkách: http://www.pragueebiketour.cz/cz/pujcovna-kol/
Náš ochotný personál Vám rád poradí s trasou, popřípadě pro Vás připraví vyjížďku na přání. Z naších skupinových vyjížděk na elektrokolech máte možnost volby mezi třemi trasami, které si můžete prohlédnou na naších stránkách: http://www.pragueebiketour.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/

 

Jelikož už jsou to 3 roky, co pro Vás připravujeme zážitky spojené s využitím elektrokol, na základě Vašich hodnocení jsme získali i certifikát excelentních služeb od světoznámého portálu Tripadvisor.cz, za což jsme Vám velice vděčni. Důkaz spokojenosti klientů naleznete na naší Tripadvisor stránce: zde

   

Náš tým je pro Vás připraven 365 dní v roce na adrese: Hotel Intercontinental, ul. Pařížská 30 110 00, Praha 1 nebo nás můžete kontaktovat přímo na: tel.: (+420) 775 004 078 email: info@ecotours.cz

 

Těšíme se na Vaší návštěvu a přejeme Vám klidné adventní období.


 S přáním krásného prožití svátků Vánočních se na Vás těší společnost Ecotours.cz

 10.9.2015 - Půjčovna elektrokol Praha

Vážení příznivci ekologických vozítek,

 

jedete do Prahy užít si památky, které naše hlavní město nabízí a nevíte jak stihnout co nejvíce v kratším čase? Naše půjčovna eBike v Praze vám pomůže vyřešit nejen tento typ problému. E-kola jsou ideální pro kopcovitý terén Prahy. Můžete vyrazit na Pražský hrad bez jakéhokoliv úsilí a po vyjíźďce budete mít stále dost energie aby jste mohli pokračovat i po západu slunce.

 

Můžete si vybrat nebo kombinovat z nabídky naších produktů. Naše pražská půjčovna elektrokol nabízí:

 

- skupinové vyjížďky na ekole (začíná každý den v 10, 13, 16 a 19:00)

- soukromé vyjíźďky pouze pro vaši skupinu a možnost přizpůsobit trasu Vaším přáním a potřebám

- pronájem elektrokol s vyzvednutím kol na adrese naší provozovny

- pronájem elektrokol s přistavením, například před Váš hotel

 

Jak jsem již zmínil, můžeme Vám nabídnout také kombinaci zmíněných produktů. Například, můžete vyrazit na vyjížďku s průvodcem a potom můžete pokračovat na elektrokole bez průvodce s 20% slevou za pronájem.

 

Zároveň jsme rádi, když Vám můžeme pomoct s plánováním vašeho pobytu v Praze. Můžeme Vám doporučit některé místní události nebo činnosti, nebo můžete také vyzkoušet naše další aktivity: vozítka Segway a kola

 

Neváhejte a podívejte se na web:

 

http://www.pragueebiketour.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/

http://www.pragueebiketour.cz/cz/pujcovna-kol/

 

a také můžete vidět, jak ostatní zákazníci hodnotí nás na nejznámější Tripadvisor.com:

http://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d3926306-Reviews-Ebike_Prague_Rent_and_Tours-Prague_Bohemia.html

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

 

Team Ecotours.cz29.5.2015 - Večerní vyjížďky na elektrokole !

Vážení Ebikeři a milovníci elektrokol v Praze,      Elektro-kolo je vhodný dopravní prostředek pro členitý terén Prahy. Naše společnost Ecotours Vám nabízí dva základní způsoby provedení ebikové zábavy v Praze. Půjčení ekola v Praze s průvodcem a nebo tůrku na elektrokolech bez průvodce. Pokud jste v Praze poprvé, doporučuji průvodce se kterým si domluvíte buď jednu z našich standardních tras a nebo trasu individuální podle toho co chcete vidět. Pokud si jen chcete půjčit elektrokolo a pohybovat se po Praze nezávisle, tak Vás vybavíme zámky na kola a mapou a můžete si udělat průzkum Prahy, nebo výlet do okolí Prahy podle svého uvážení.      Pro přicházející období dlouhých teplých večerů, Vám doporučuji večerní romantickou vyjížďku na ekole starou Prahou. Důvodů pro volbu vyjížďky na ekole v tomto večerním čase je krásně nasvětlená večerní Praha, příjemné teploty, menší provoz tím lepší průjezdnost Prahy na ekole.    
  Nejpoužívanější cestovní portál TripAdvisor nás ocenil certifikátem pro nejlepší společnosti, o kvalitě našich služeb se můžete přesvědčit na stránce TripAdvisoru : http://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d3926306-Reviews-Ebike_Prague_Rent_and_Tours-Prague_Bohemia.html     Umíme pro Vás naše klienty naplánovat E-bike vyjížďku na míru, tedy :       a ) Individuální místo startu a cíle vyjížďky na elektrokolech. Můžete startovat u svého hotelu a končit v restauraci.     b ) Individuální čas startu a cíle vyjížďky na e-kolech.     c ) Individuální trasu vyjížďky na e-kolech.    d ) Můžeme Vám podle přání též nakombinovat kola a elektrokola, tak aby se vyrovnaly síly ve skupině.       Ebike team Intercontinental  

 

   Kristýna, Jan, Michael, Peter, Ivan, Jára23.4.2015 - Průvodcované tůry na elektrokolech a půjčovna elektrokol v Praze.

Průvodcované tůry na elektrokolech a půjčovna elektrokol v Praze.


Chcete se pohybovat po Praze bez námahy a poznat nejzajímavější památky ? Naše firma Prague Ebike tour Vám nabízí dvě základní služby.

 

Průvodcované tůrky na elektrokolech v Praze

 

  Náš zkušený průvodce Vám ukáže nejdůležitější památky v Praze.  Tyto tůrky na elektrokolech v centru Prahy jsou tříhodinové, nebo večerní romantická tůrka je dvouhodinová. Je možné vytvořit individuální tůrku na míru podle přání zákazníka. Tedy individuální čas startu, místo startu, průběh, dobu vyjížďky a i individuální místo konce tůrky na elektrokolech. 

  Naše průvodcované tůrky na ekolech, které jsou otevřené, to znamená, že se na těchto tůrkách můžete potkat i s ostatními zákazníky, začínají každý den v 10:00, 13:00 a 16:00 hodin s cenou 900 Kč za osobu. Detaily jednotlivých průvodcovaných tras na elektro-kola můžete nalézt zde v této záložce : http://www.pragueebiketour.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/ .  ( jazyk aktuality musí odpovídat jazyku příslušné mutace Petře ). V galerii našich elektrokol se můžete podívat na elektrokola, která naše půjčovna nabízí : http://www.pragueebiketour.cz/cz/fotogalerie/

 

Půjčovna elektrokol v Praze

 

  V naší půjčovně elektrokol si můžete půjčit kolo či elektrokolo a zajet si kam jen budete chtít. V naší kanceláři Vám poradíme a na mapě ukážeme zajímavé lokace kam na elektrokole vyrazit. Více informací o našich službách půjčovny elektrokol najdete na : http://www.pragueebiketour.cz/cz/pujcovna-kol/   ( opět Petře jazyk aktuality musí odpovídat jazyku odkazu )

 

  O kvalitě služeb naší půjčovny elektrokol  se můžete přesvědčit na nejpoužívanějším portále pro cestovní ruch, TripAdvisor. Na tomto odkaze najdete hodnocení  našich zákazníků  :  http://www.tripadvisor.cz/Attraction_Review-g274707-d3926306-Reviews-Ebike_Prague_Rent_and_Tours-Prague_Bohemia.html

 

Vaše půjčovna kol a elektrokol v Praze12.2.2015 - Cykloturistika

Vážení milovníci cykloturistiky !

 

I přes občasné únorové mrazíky nám počasí krásně přeje, a proto bychom Vás rádi pozvali k nám, do naší půjčovny kol Ecotours.

 

Během celého února nás po Praze čeká mnoho akcí, tak proč si je nezpříjemnit i sportovním zážitkem!

 

Únor je období hodování a lásky, tedy oslav Masopustu a sv. Valentýna, a aby si každý z nás udržel svá novoroční předsevzetí, doporučujeme spojit oslavy i s lehkým zasportováním; jak se dá lépe pohybovat po Praze nežli na kole ?

 

Naše půjčovna kol nabízí pohodlná městská kola, která zpříjemní jakýkoliv pohyb po Praze. Kola jsou moderní s odpruženou vidlicí, odpruženým sedlem a osmistupňovým přehazovacím systémem, který ulehčí veškerá stoupání, která Vás po Praze čekají.

 

Nenabízíme avšak jen zapůjčení kol, ale i průvodcované vyjížďky s našimi znalými průvodci. Nabízíme více optimalizací tří hodinových túr, které můžete naleznout na našich webových stránkách - http://www.pragueebiketour.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/.

 

Jak k půjčení kol, tak k průvodcované vyjížďce poskytujeme láhev vody, zámek, helmu a v případě potřeby rukavice či bundu. Nemusíte se tedy o nic starat a stačí jen zavolat a zarezervovat si počet kol, které bude k Vaší túře třeba.

 

Veškerou touto nabídkou disponujeme v centru Prahy 1. Naše kancelář se nachází na konci Pařížské ulice v hotelu Intercontinental, za recepcí v levo u lobby baru- Náměstí Curieových 43/5. Není tedy lepšího místa, odkud vystartovat na Vaši poznávací túru!

 

Přejeme Vám hodně radostných cyklokilometrů!

 

 

Váš tým Ecotours24.9.2014 - Zákaz cyklistů na Kampě

Zákaz cyklistů na Kampě 

 

Vážení spoluobčané a fandové eco-dopravy, 

 

 Kde jinde než v parcích a odpočinkových zónách by se měli pohybovat cyklisté a lidé, kteří chtějí trávit svůj volný čas aktivně, případně se potřebují dostat z místa na místo jinak než autem nebo MHD. Nedávný krok MČP-1 však lidi z parků vyhání a posílá je do přetížených pražských ulic a na silnice, kde jim hrozí nebezpečí.

 

Jedním z příkladů z poslední doby je instalace zákazové cedule na Kampě, která omezuje pohyb cyklistů, turistů, kteří parkem procházejí nebo v něm odpočívají. Radnice svoji aktivitu vysvětluje snahou o větší bezpečnost obyvatel, ve skutečnosti však zákaz mnohem většímu počtu lidí život znesnadňuje.

 

Zákazová značka je totiž umístěna v oblasti, která tvoří páteřní cyklostezku Prahy. Městská část tak jde proti dlouhodobému záměru magistrátu propojit centrum Prahy s předměstskou sítí cyklostezek. Uzavřená oblast přitom nemá žádnou bezpečnou alternativu k objezdu. V úseku Klárov-Újezd totiž cyklistické pruhy chybí.

 

Cyklisté, kteří byli Kampou zvyklí jezdit, se shodují – situace, která mohla obtěžovat obyvatele Prahy 1, se neměla řešit zákazovou cedulí. Průjezdy parky a odpočinkovými zónami jsou otázkou vzájemné tolerance a ohleduplnosti cyklistů vůči chodcům, ale i naopak. Bohužel radnice vyslyšela stížnosti na malou skupinu neukázněných cyklistů a kvůli nim je nyní postihována i slušná většina. Ta se musí vyrovnávat s problémy, které jim způsobuje předimenzovaná automobilová doprava v centru města. Situaci cyklistů podrobně mapuje článek na serveru Prahou na kole. (proklik a odkaz http://prahounakole.cz/2014/08/uzavreni-kampy-aplikuje-princip-kolektivni-viny/)

 

Zákaz průjezdu Kampou však nepostihuje jen cyklisty, ale také provozovatele vozítek segway, a dokonce i chodce. Z reakcí Čechů i cizinců vyplývá, že cedule je nesrozumitelná a velká část lidí ji chápe jako úplný zákaz vstupu do parku. Názor veřejnosti na podobné restrikce dobře ilustruje také fakt, že i po umístění cedule projedou parkem denně desítky až stovky cyklistů.

 

Co je v současné chvíli podložený fakt, a co mýtus?

 

Běžní občané jsou cyklisty a segway ohroženi: Mýtus

Od roku 2007 neeviduje Policie na Kampě žádnou srážku chodce s cyklistou ani segway. Zranění cyklistů a segway si uživatelé způsobují většinou sami. Odklonem na frekventované komunikace je radnice Prahy 1 paradoxně vystavuje mnohem většímu nebezpečí.

 

Kola a segway do Prahy nepatří: Mýtus

Segway je ekologická forma dopravy, která se těší mezi turisty mimořádné oblibě a přináší Praze mnoho kladných bodů. Proč chce radnice zakázat organizované eko prohlídky cyklistů a segway, místo toho, aby je podporovala?

 

Ze všech zemí EU je segway zakázán pouze ve Velké Británii. Regulaci řeší jednotlivá města komplexněji, v sousedním Německu je například firmám udělována licence. Praha nedokázala cyklistům do této chvíle zajistit fungující cyklistezky a o segway infrastruktuře platí to samé. 

 

Segway a cyklisté jezdí po úzkých chodnících: Mýtus

Členové Asociace Segway a agentur pořádajících cyklo-prohlídky Prahy 1 na trasách svých prohlídek využívají minimálně z 50 % široké cesty parků (Petřín), části cyklostezek (Kampa) nebo silnice (Nerudova, U lužického semináře atp.). Městská část se je snaží vytlačit, podobně jako na Kampě, do hustého provozu a na chodníky.

 

Městská část Praha 1 situaci řeší do určité míry: Fakt

Městská část Prahy 1 se odchyluje od celkového záměru Magistrátu, který chce město otevřít cyklistice a obecně ekologické dopravě. Co se segway týká v roce 2013 si MČ nechala vypracovat studii od dopravní fakulty (pan docent Šachl) o tématice segway – dosud s ní nijak nenaložila a nejedná podle ní. Šlo jen o další vyhozené peníze občanů?

 

Vypracovaná pravidla však cca šest společností (převážně s ruskými vlastníky) nerespektuje a dělá špatné jméno ostatním. Tyto firmy často jednají dokonce v rozporu s vyhláškou (například s tržním řádem, kdy se dopouštějí obtěžujícího a agresivního nabízení letáků na Můstku či Staroměstském náměstí, nově pak u Karlova mostu v Mostecké ulici). Již přes dva roky předkládá Asociace městské části návrhy na regulaci provozovatelů a hledá společný průsečík zájmů občanů, segway a cyklistických agentur, tedy bezpečnost.

 

Město v současné době očekává novou novelu zákona o pohybu na pozemních komunikacích, kterou vydává Ministerstvo dopravy. Ta by měla upřesnit znění vyhlášky, kterou MČP-1 bude předkládat jako návrh ke schválení zastupitelům HM Prahy.

 

 

Vaši spoluobčané24.6.2014 - Letní objevování Prahy na elektro kolech!

Drazí příznivci kol a objevování pražských zákoutí ! 

Tyto nádherné letní dny jsou ideálními pro návštevu Prahy a její objevování, a proto bychom Vám rádi představili tu nejlepší možnou cestu jak tak učinit. 

Naše společnost Ecotours, která se nachází v ulici Pařížská № 30, je půjčovnou elektro kol. 

Nabízíme organizované vyjížďky, které jsou vždy provázeny znalými a zkušenými průvodci, při kterých můžete během 3 hodin vidět největší skvosty Prahy, nebo si můžete elektro kola jen zapůjčit a vyrazit na cesty osamotě. 

Nabízíme moderní elektro kola značky KTM, která jsou vybavena 8 stupňových přehazovacím systémem, odpruženou vidlicí, širokými, zpevněnými koly. Nabízíme jak městký typ, tak ale také horské typy. Všechna kola mají nastavitelná řídítka a sedačky pro zajištění co největšího pohodlí Vaší cesty. 

V případě, že si vyberete organizovanou vyjížďku, můžete buď vyrazit se skupinou kde poznáte další objevovatele, nebo pokud preferujete být během vyjížďky jen mezi svými přáteli, nabízíme pro tyto případy vyjížďky soukromé. 

Vaše předpokládané výdaje na vyjížďku si u nás na webových stránkách můžete i spočítat - http://www.bikerent.cz/cz/rezervace/

Pokud máte zájem jen o zapůjčení kol, před vyjížďkou je nutné zaplatit depozit 1000 Kč/ kolo. Před vyjížďkou od nás vždy obdržíte helmu, zámek, v případě potřeby pláštěnku a láhev vody. 

Budeme velice potěšeni pokud si pro Vaši vyjížďku vyberete naši společnost! 17.4.2014 - Půjčovna elektrokol v Praze

Vážení návštěvníci Prahy, 
  Děkujeme, že jste zavítali na stránky naší půjčovny elektrokol.   K dispozici máme městská i horská elektrokola. Elektrokola jsou vhodný dopravní prostředek pro kopcovitou Prahu, kde díky nastavitelné asistenci elektromotoru si můžete nastavit sílu asistence, tak aby Vám zbylo dostatek sil na všechny krásy Prahy. 
  O spokojenosti našich zákazníků svědčí to, že všechny recenze na naší kvalitu práce, tedy na průvodcovné vyjížďky na kolech a elektrokolech jsou 100 %, důkazem je následující odkaz na TripAdvisor: http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g274707-d3926306-Reviews-Prague_bikes_and_e_bikes_tours_and_rent-Prague_Bohemia.html
  1. Průvodcované trasy najdete najdete je odkazu :  http://www.pragueebiketour.cz/en/guided-trips/
  
  2. Půjčení kola, či elektrokola, kde zápůjční podmínky a možnosti jsou na odkazu:  http://www.pragueebiketour.cz/en/bicycle-rent/   Nabízíme též možnost přistavení kola, či elektrokola k hotelu jako startovnímu místu, nebo konec vyjížďky u Vašeho hotelu či restauraci na území Prahy 1. Jsme připraveni Vám též nabídnout kombinované vyjížďky, kde ve skupině mohou být kola i elektrokola tak, aby si každý ve skupině přišel na své. 
     
 Těší se na Vás SEGWAY, BIKE & EBIKE TEAM Intercontinental
   Ekola a kola půjčujeme s průvodcem i bez průvodce. Námi nabízené možnosti půjčení kol a elektrokol jsou : 
 Budeme rádi pokud nás budete kontaktovat na :  info@ecotours.cz, nebo tel. +420 775 004 078
  Pařížská 30

 21.2.2014 - Únor přeje ebiku !

Vážení příznivci elektrokol,

 

Překvapivě příjemné počasí v Únoru Vám nabízí výlety a outdoorové rekreační aktivity. Naše půjčovna elektrokol v Praze má pro Vás veliký výběr služeb ohledně právě této rekreační ebike aktivity.


Naše půjčovna ekol dává velký výběr kvalitně vybavených ekol, která ovládají 8 rychlostí, odpruženou přední vidlici, odpružené sedátko a ještě široká a vystužená kola pro jedinečný a neopakující se zážitek.

Spolu s výborným vybavením Vám můžeme nabídnout ještě služby na vysoké úrovni. U nás si máte možnost vybratírat ze 4 dobře navrhnutých tras,včetně nejzajímavější části a míst centra Prahy, nebo si sami naplánujete destinace, které jsou pro Vás nejzajímavější a naši průvodci se Vám adaptují. Cestu můžete absolvovat jak v soukromé společnosti v jakýkoliv čas, tak i v libovolné společnosti v přesně daný čas.
K dispozici je také možno využít cyklostezku vzdálenou přibližně 100m od naší základny, jdoucí kolem Vltavy, kde vás nebudete rušit silniční doprava.

Vylety na kolech jsou dobré jak pro rodinné výlety, prozkoumávání Prahy, nebo také můžete darovat svému známému příjemnou vyjíždku.


Bližšší informace zle najít hned na odkaze: http://www.pragueebiketour.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/

 

Těšíme se na Vás. Kontaktujte naší půjčovnu elektrokol na emailové adrese: info@ecotours.cz, nebo tel. +420 775 004 078

Těší se na Vás SEGWAY, BIKE & EBIKE TEAM Intercontinental

Pařížská 30

 

110 00, Praha 13.10.2013 - Architektonická vyjížďka Prahou

Vážení příznivci kol a e-kol a architektury,   připravili jsme pro Vás nový druh zábavné vyjížďky a sice “Architektonická vyjížďka Prahou”. Na naší nové vyjížďce na kolech nebo elektrokolech budete průvodcem provedeni kolem různých architektonických stylů a taky je tato vyjížďka spojená se známými umělci, kteří zde v Praze strávili alespoň kousek svého života. Jednotlivé styly Vám budou představené společně s názornou ukázkou, ať je zážitek z této architektonické vyjížďky na kolech co nejpestřejší.   Na této průvodcované vyjížďce na kole nebo elektrokole, budete seznámení s jednotlivými slohy, konkrétně je možné zde v Praze na kole shlédnout slohy jako: Románský, Gotika, Renesance, Baroko, nebo Secese a Kubizmus.   Naše půjčovna kol a elektrokol v Praze Vás chce tímto produktem přiblížit kultuře, seznámit s rozličnými druhy umění a všechno tohle Vám nabídnout v balíčku zábavné, příjemné a odlehčující vyjížďky buď na kole, nebo pro ještě větší pohodlí na elektrokole. Projížďku Prahou na kole nebo elektrokole si můžete jednoduše zarezervovat na naších stránkách  www.bikerent.cz, nebo www.pragueebiketour.cz. Zde si pak při rezervaci můžete napsat o jaké slohy máte zájem a náš průvodce Vám automaticky nastaví trasu dle libosti. Pak už jenom stačí nasednout na Vaše oblíbené kolo, nebo elektrokolo a užívat si skvosty Prahy.   Tato architektonická vyjížďka na kolech Prahou s průvodcem je vhodná pro každého, koho zajímá architektura, zajisté i fotografy, ale i každého nadšence, který se chce dozvědět víc o tom, jak rozeznávat jednotlivé architektonické styly. Tuto průvodcovanou architektonickou vyjížďku na kolech ocení jak ten, kdo je v Praze poprvé, ale i ten, kdo v Praze již byl a chce své vědomosti ještě podpořit živým zážitkem. Nicméně může sloužit jako doprovodní program pro incomingové služby, firemní eventy, benefity nebo odměna věrnostního programu. I když u této architektonické vyjížďky dostanete něco navíc, nemusíte se bát o cenu, ta zůstane pořád stejná.   Tak tedy neváhejte a vyzkoušejte si kombinaci zdravého pohybu a krásy Prahy v jedinečné architektonické vyjížďce Prahou.   Najdete nás na adrese:   Hotel Intercontinental Pařížská 30 Praha 1, 110 00   nebo nás můžete kontaktovat na tel. číslo +420 775 004 078 a nebo taky mailem na info@ecotours.cz , kde Vám náš tým podá víc informací o tomto produktu.   S pozdravem,  

 

Váš ecotours tým.16.8.2013 - Akce elektrokola

Vážení nadšenci e-vozítek,

 

Vítejte na naších stránkach půjčovny elektrokol. Počasí v dnešních dnech přímo láká k túrám nejen na elektrokolech. V naší půjčovně elektrokol značky Agogs Vám nabízíme jak pronájem elektrokol jak s průvodcem, tak bez průvodce. Kromě samotného půjčení elektrokol máte u nás možnost vyzkoušet si atraktivní jízdu na SEGWAY a to zcela ZDARMA. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naší kancelář na telefonu : +420 775 004 078.

   Naše společnost Ecotours nabízí ekologický způsob příjemného a zdravého způsobu trávení času. Elekrokola půjčujeme jak s průvodce nebo bez. Náš zkušený průvodce Prahou Vám poskytne výklad během Vaší vyjížďky. Jestli ale chcete vyzkoušet elektrokola zcela sami, zapůjčíme Vám elektrokola bez průvodce a dostanete od nás dopravní prostředek, helmu, zámek, pláštěnku, mapu a láhev vody. Obzvláště doporučujeme večerní vyjížďky Prahou. Jejích výhodou jsou hlavně menší provoz na silnicích. Romantické vyjížďky s Vaší milovanou osobou , nebo skupinové vyražení s přátely Vám, cokoliv o co budete mít zájem Vám zodpovíme na emailu : info@ecotours.cz .

  My v Ecotours se zabýváme také doprovodnými programy. Firemní akce, teambuildingy, outdoorové akce, svatby atd. Po celé České Republice dopravíme nejen kola, elekrokola, či segway, ale máme též v nabídce dalších 20 doprovodných programů, které Vám na vyžádání můžeme nabídnout.

 

 

Budeme se těšit na Vaší návštěvu

 

Tým Ecotours.cz17.6.2013 - Večerní vyjížďky

Drazí přátelé eco vozítek.

 

Léto již konečně zavítalo do Prahy a jistě uznáte, že jen málo zážitků je kouzelnějších, než procházky večerní Prahou. My u nás v půjčovně elektrokol ale o jedné přece jen víme. Večerní vyjížďky na elektrokole jsou pravou kombinací zážitku, nadšení a také romanktiky.

Ano, večerním vyjížďkám na E-kole k dokonalosti nechybí nic. Nejen romantické večerní vyjížďky magickou Prahou s Vaší drahou polovičkou, nebo zábavné vyjížďky na e-kolech s Vašimi přáteli, nebo kolegy, ale dokonce i Vaše obchodní jednání můžete zpestřit e-bike vyjížďkou u nás v půjčovně elektrokol. To všechno máte k dispozici u nás v naší půjčovně e-kol. Tato aktivita určitě poslouží jako příjemné zpestření například po pracovním dnu, nebo jen tak jako zážitek z něčeho nového. Zde na odkaze ( http://www.pragueebiketour.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/ ) si můžete vybrat z pěti tras, které máme aktuálně v nabídce. Ke každé vyjížďce neodmyslitelně patří také průvodce, e-kolo pro každého člena Vaší skupiny, helmy a také pláštěnky, nebo bundy pro případ zhoršeného počasí. Stačí si jen říct a my Vám zorganizujeme privátní vyjížďku na elektrokolech. Zcela sami si budete moci vybrat trasu, nebo lokality, které chcete během Vaší privátní vyjížďky na elektrokolech navštívit. Můžete si například udělat výlet do nedalekého parku Letná, kde si zároveň vychutnáte pohled na historickou část města Praha.

 

Naše nabídka e-kol obsahuje také firemní, teambuildingové, incomingové akce. Jsme schopni zabezpečit vyjížďky na e-kolech po okolí.

 

Nenechte si ujít také možnost vyzkoušet naše kvalitní kola značky KTM, nebo stroje segway, se kterými se cesta na Pražský hrad změní na snadno zdolatelný zážitek.

 

Přijďte a přesvědčte se, jak příjemná může být jízda na elektrokole nejen noční Prahou. Poraďte se s našimi instruktori ohledně vyjížďky na elektrokole a pak už nic nebrání tomu, užít si nádheru večerní Prahy.

 

 

Těšíme se na Vás

Váš Ecotours.cz11.4.2013 - Nabídka služeb elektrokol

 

Vážení a milí příznivci elektrokol,

 

S radostí Vám tímto oznamuji, že naše společnost Ecotours.cz oficiálně spustila provoz vyjížděk a půjčovnu elektrokol ! Pro tuto sezónu jsme zařadili do našeho portfólia služeb taky tuto novou atraktivní službu. Po dlouhé přípravě je naše půjčovna elektrokol stoprocentně připravená uskutečnit jakoukoliv aktivitu spojenou s tímto dopravním prostředkem.

Elektrokola jsou v podstatě klasická kola vybavená baterií a elektromotorem. Je vhodné jak pro ty, kteří si chtějí tuto vymoženost vyzkoušet, tak pro poznávání, při kterém Vám zbydou síly také na prodloužený večer v noční Praze. Elektrokola pracují podobně jako běžná kola, ale mají navíc jistou formu asistence prováděnou právě kombinací baterie s elektromotorem. Je na Vás jakou míru asistence elektrola si zvolíte. Cestou na Pražský hrad, nebo například na Vyšehrad Vám určitě ušetří spoustu sil. Naše půjčovna elektrokol Vám nabízí elektrokola značky Agogs a to hned dva druhy elektrokol. Městské, které jsou vybavené pohodlnějším sedadlem a zároveň jejích rám je podobný ženskému kolu a také kola horské, které mají pneumatiky s dezénem pro různé povrchy.

Společně s kvalitními koly jsme pro Vás připravili také spoustu variant služeb, jak můžete tyto elektrokola využít. U nás, v naší půjčovně elektrokol v Praze se můžete připojit k otevřené vyjížďce s pravidelnými starty v 10, 13, 16 a 19 hodin. V 10, 13 a 16 hodin startují tří hodinové původcované vyjížďky a trasu určuje vždy první přihlášený. Neváhejte a buďte první, kdo určí která trasa se zrovna pojede. Výběr a popis tras najdete na odkaze http://www.pragueebiketour.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/ . Jestli zrovna nestíháte otevřenou vyjížďku, nebo chcete mít ve svojí skupině jenom Vaše přátele nebo rodinu, můžete využít možnosti privátní vyjížďky. Jednoduše si určíte místa nebo památky, které chcete navštívit a náš tým Vám připraví trasu šitou na míru. Označení privátní trasy je šedá barva a tuto najdete zde: http://www.pragueebiketour.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/seda-trasa/ . Tuto trasu pak projedete s naším průvodcem za max. 3 hodiny. Jestli ale máte srdce dobrodruha, nebo chcete sami vyzkoušet výhody elektrokola, můžete samozřejmě využít služby půjčovny elektrokol a jednoduše si elektrokolo vypůjčit jenom na pár hodin, nebo klidně na víc dnů. Navíc ke každému vypůjčenému kolu od nás dostanete helmu, zámek na elektrokolo, audioguide, mapu a také pláštěnku. Cenník a rezervační formulář pro půjčení elektrokola najdete na http://www.pragueebiketour.cz/cz/pujcovna-kol/. A poslední, o nic méně podstatná služba která dotváří celek naší půjčovny jsou naše firemní akce. Během 4 letého fungování naše společnost nasbírala mnoho zkušeností s organizováním firemních, teambuildingových, nebo incomingovích akcí. Mnoho z nich v kombinaci s vyjížďkami na kole nebo segway. A proto jestli očekáváte zahraniční návštěvu, Pořádáte kongres, nebo Vám jen přijede kamarád s ciziny a chcete mu ukázat krásy Prahy a nemáte na to celý den. Právě Vám můžeme připravit program na elektokolech, kolech či segway v Praze, nebo jiném městě na míru. Stačí, když vyplníte tento formulář a my Vám pošleme do 3 hodin nabídku. Odkaz na firemní akce a rezervační formulář naleznete zde: http://www.pragueebiketour.cz/cz/firemni-akce/

 

Věříme, že jsme Vás touto novinkou potěšili a těšíme se na Vaší návštěvu.

 

Sídlíme na adrese:

Hotel Intercontinental

Pařížská 30

Praha 1

110 00

 

Nebo nás můžete kontaktovat:

telefonicky - +420 775 004 079

emailem – info@ecotours.cz

 

Váš Ecotours.cz

 

 26.2.2013 - Jaro na kole !

 

Vážení a milí příznivci kol,

od března k nám zavítá teplé počasí jako předzvěst jara, na které se určitě mnozí z Vás nedočkavě těší. S jarem také přichází chuť sportovat a využívat možnosti, které toto období se sebou přinese. Přijeďte využít služeb, které nabízí naše půjčovna kol v Praze a vychutnejte si tak atmosféru jarní Prahy společně s pocitem sportovního výkonu.

 

Naše půjčovna městských kol v Praze Vám nabízí nově připravené trasy. K trasám tradičním ( pražský hrad, petřínský park, letná park a mnoho jiných )jsme připravili trasy, které obsáhnou i Vyšehrad, klášter Emauzy a mimo jiné také Nuselský most. Všechny tyto průvodcované vyjížďky na kolech si můžete důkladně prostudovat na stránce http://www.bikerent.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/. A v případě, že Vám nevyhovuje ani jedna z uvedených tras, si můžete určit vlastní, individuální trasu, kde stačí do popisku v rezervacích uvést památky nebo lokality, které chcete navštívit.

 

Naše půjčovna kol v Praze 1 Vám nabízí také samostatné půjčení městských kol. Připravili jsme pro Vás kvalitně vybavená kola, která mají 8 rychlostí, odpruženou přední vidlici, odpružené sedadlo a také široká a vyztužená kola pro bezpečný a také pohodlný zážitek. Navíc ke každému vypůjčenému kolu od nás dostanete 0,5l láhev vody, zámek na kolo a pláštěnku.

 

Na nastávající sezónu jsme připravili také elektrokola, které zařadíme do provozu během příštích týdnů.

 

A tak neváhejte a začněte s př3edstihem sportovně využívat příznivé počasí. Přijeďte s rodinou, se známými nebo s kolegy, naše půjčovna kol se těší na každého z Vás.

 

Kontaktovat nás můžete :

 

telefonicky : (+420) 775 004 078, nebo (+420) 725 006 800

emailem : info@ecotours.cz

nebo na adrese :

 

náměstí Curieových 43/5

Praha 1 ( ul. Pařížská )

Hotel Intercontinental - najdete nás v otevřené kanceláři v přízemí hotelu vlevo za lobby barem

 

Těšíme se na Vás

Váš segway team

 29.12.2012 - Proměnlivé počasí

 

Vážení a milí příznivci kol,
nenadálá změna počasí k lepšímu Vás přímo vybízí vypůjčit si kolo na projížďku po Praze. Předpověď počasí na následující dny je stále velmi optimistická, a tak neváhejte dorazit. Každý den jsme na Vás připraveni v době od 8:00 do 18:00 v hotelu Intercontinental. Ceny vyjížděk začínají již na 300 Kč.
Jestli jste se tedy právě rozhodli k zapůjčení kola, tak následující krok (rezervace vyjížďky) je velice snadný. Stačí jen otevřít rezervační systém na našich stránkách a vybrat z nabídky vyjížděk: 1. s průvodcem vyberete, zda chcete skupinovou nebo privátní vyjížďku poté napište počet osob zvolte datum a čas odešlete formulář. 2. bez průvodce napište počet osob, vyberte vhodné datum a čas odešlete formulář
Nebo nám můžete zavolat v době mezi 9 hodinou ranní a 7 večerní na telefonní číslo (+420) 725004078, kde Vám rádi poskytneme další informace. Den před vyjížďkou Vás ještě budeme kontaktovat.
Jedna rada na závěr, i když je venku pěkně, je lepší se teple obléci. Občas zajedete do parku, kde je stín a drží se tam stále zima.
Těšíme se na Vás, Váš Bike Team

 21.11.2012 - Jezdíme i na podzim

Vážení příznivci kol, 


Přijďte využít poslední část ročního období, která umožňuje i v těchto chladnějších dnech zažít nezapomenutelný zážitek z vyjížďky na kole. Naše půjčovna kol je i nadále připravená poskytovat co nejkvalitnější služby. 

I na toto roční období jsme stoprocentně připraveni. Naše půjčovna kol Vám může na vyjížďku segway nabídnout značkové doplňky pro zkvalitnění zážitku. K dispozici máme bundy, čepice, rukavice, helmy i pláštěnky. Mimo jiné toto období je charakteristické menším ruchem na ulicích, a tím pádem více požitku z jízdy. V rámci zkvalitnění našich služeb dáváme také větší prostor v organizaci vyjížďky. Sami si můžete vybrat, jestli máte zájem o důkladný výklad o Praze, nebo zvolíte raději variantu bez výkladu, o to více jízdy a adrenalinu. 

Na závěr bychom Vám rádi připomněli náš tip na vánoční dárek v podobě dárkového poukazu. Překvapit a potěšit tak můžete rodinu, známe, kolegy i kamarády. Dárkové kupóny Vám na počkání vystavíme na naší základně, hned následující den po objednání zašleme na Vaší adresu. 

Odkaz pro objednání dárkového kupónu : zde

Pujčovna Segway a kol - zádkladna:

Hotel Intercontinental 
náměstí Curieových 43/5 ( Pařížská 30 )
Praha 120.6.2012 - Nenechte si ujít 20% slevu

 

Vážení příznivci segway a kol, 

 

pomalu přicházejí prázdniny a s nimi také čas na výlety, vyjížďky a dobrodružství. Proto jsme pro Vás připravili speciální slevu, která odmění každého zákazníka. 

 

Sleva se týče obou našich aktivit : segway a kol. 

 

Vyzkoušejte si vyjížďku segway s rodinou, přáteli, nebo udělejte netradiční zpestření Vašim kolegům a získejte tak slevu 20% na naši druhou aktivitu - vyjížďku na kole. Stejně tak můžete získat stejnou slevu na vyjížďku segway, když předtím využijete některé ze služeb spojené s naší půjčovnou kol. 

 3.5.2012 - Přijďte si půjčit nové KOLO !

Vážení příznivci segway a kol, 

s radostí Vám všem oznamuji, že od května letošního roku si na našem novém stanovišti v Praze budete moci vypůjčit nebo zarezervovat novou službu. Jak už z nadpisu vyplývá, jedná se o vyjížďky na kolech s průvodcem, nebo půjčovnu kol značky KTM přizpůsobené na městský provoz.

Připravili jsme pro Vás kvalitně vybavená kola, která mají 8 rychlostí, odpruženou přední vidlici, odpružené sedadlo a také široká a vystužená kola pro bezpečný a také pohodlný zážitek.

Spolu s kvalitním vybavením Vám nabízíme také kvalitní služby. U nás si můžete vybrat ze 3 naplánovaných tras, které zahrnují nejzajímavější části a zákoutí centra Prahy, nebo si můžete sami vybrat destinace pro Vás nejlákavější a naši instruktoři se Vám přizpůsobí. Trasu můžete absolvovat jak v uzavřené společnosti v libovolný čas, tak i v otevřené společnosti v pevně stanovený čas.
K dispozici máte také cyklostezku vzdálenou přibližně 100m od naší základny, vedouci kolem Vltavy, kde nebudete rušení automobilovým provozem.

Vyjíždky na kole jsou vhodné jak pro rodinné výlety, poznávání Prahy, nebo také můžete obdarovat své známe příjemnou vyjíždkou.


Podrobnější informace najdete přímo na odkaze http://www.bikerent.cz/cz/pruvodcovane-vyjizdky/ 

Budeme také rádi za každý dotaz, nebo připomínku, které můžete zasílat na adresu infobikerent@seznam.cz


ší se na Vás SEGWAY & BIKE TEAM Intercontinental

 

 

 

Průvodcované i kombinované tůry a atrakce v Praze od:

Ecotours.cz

O nás:

Naše firma je na trhu služeb pro turisty již od roku 2009, kdy se začala zabývat půjčováním strojů segway. Svoji činnost jsme rozšířili v roce 2011 o půjčování kol v centru Prahy pro děti i dospělé. Rok 2013 přinesl rozšíření služeb, tentokrát se jednalo o půjčovnů a túry na elektrokolech. Nyní rozšiřujeme portfolio našich služeb o elektrické koloběžky. Motor koloběžky Vám pomáhá na cyklostezce i na silnici. Můžete se odrážet, ale není to v podstatě nutné, protože výkonný motor vás veze sám. Během sekundy s elektrické koloběžky sesednete, změníte se v chodce a převedete ji nejkratší cestou po chodníku či přechodu. Na túře se nezapotíte a nezašpiníte jako na kole a řidičák nepotřebujete. Tato luxusní elektrokoloběžka je vyráběná v České republice. Jízda na naší elektrické koloběžce je naprosto stabilní, jednoduchá a neskutečně zábavná i při delších cestách. Úsměv na tváři garantujeme.

Přijeďte si vyzkoušet tento jedinečný zážitek. Těšíme se na Vás, otevřeno máme každý den. Naší kancelář najdete v hotelu Grandior, ulice Na Florenci 29 (po levé straně od vstupu do hotelu), ale zároveň je možné použít i vchod z ulici Na Poříčí 42 (v tomto případě je nutné projít vestibulem, po eskalátorech a najdete nás za restaurací po pravé straně).

Kontakt: